Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія

Загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін функціонує з часу заснування навчального закладу. В той час це було методичне об¢єднання загальноосвітніх дисциплін, і очолювала його Хуртак І.І.

У зв'язку з перейменуванням фельдшерської школи в 1956 році у медичне училище створено методичне об¢єднання загальноосвітніх дисциплін фізико-математичного циклу, яке очолювали:

1956 - 1962р.р.  Кузина Л.М.

З 1962 - 1966 Чарнош Л.М.

З 1966 року методичне об’єднання загальноосвітніх дисциплін фізико-математичного циклу очолював Крук В.С.

Предмети фізико-математичного та хімічного напрямку циклу викладали досвідчені педагоги: Крук В.С., Семчишин Б.С., Ридош М.А., Бондаренко Н.Р.

У цьому ж 1966 році створено методичне об’єднання загальноосвітніх дисциплін гуманітарного циклу, яке до 1976 року очолювала Кузина Л.М., її наступниця - Кугай Л.Л.

З 1987 року ц/к загальноосвітніх дисциплін очолював Крук В.С. До її складу входили: Крук В.С., Семчишин Б.С., Стецик М.М., Бурлаєнко Г.Є., Гриців О.Й.

З 1992 р. цикловою комісією керує Гриців О.Й. До складу комісії на той час входили такі викладачі: Гриців О.Й., Стецик М.М., Бурлаєнко Г.Є., Зварич Г.М. В наступні роки метою оптимізації роботи циклових комісій було проведено ряд змін: у 2005 році, створено циклову комісію хімічних дисциплін, гуманітарні дисципліни відʼєднано від циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін. До загальноосвітнього циклу ввійшли такі викладачі: Куцинда Л.Я., Кіт Л.М., Самсоненко О.В., Стецик М.М. Бурлаєнко Г.Є., Ковальчук І.В., Швед І.Р., Швед С.І., Литвин Н.М., Шамрай Н.С., Таратула С.Т., Стисло М.Д. В 2010 році циклова комісія поповнилася молодими викладачами: Кулькевич М.В., Ковальчук С.П., Рогач М.М., Чіхрак Н.Б., Кутєпова Н.В, у 2012 році - Бурлаєнко М.В., в 2013 році – Кухар Л.І.

В 2013 роцібула створена циклова комісія іноземних мов, яка об’єднала викладачів іноземних та латинської мов, а отже викладачі даних дисциплін вийшли із складу циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

 
 

 

Циклова комісія постійно вивчає та впроваджує в навчальний процес сучасні освітні методики та технології. Викладачі дисциплін циклової комісії привчають студентів до творчих пошуків та дослідницько-наукової роботи.

Невідʼємною є позааудиторна робота. Традиційними стали декади циклової комісії, у рамках яких проводяться олімпіади, тематичні вечори, турніри, засідання клубів КВК, науково-теоретичні конференції з питань впровадження новітніх педагогічних технологій у навчання, конкурси, вікторини  тощо.

Викладачі постійно ознайомлюють студентів із досягненнями природничо-гуманітарних наук, досягненнями освіти та науки, видатними вченими Галичини.

 

Склад циклової комісії загальноосвітніх дисциплін:

Голова - Гриців Оксана Йосипівна- викладач фізики та астрономії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

У Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1984р.

На посаді викладача математики та фізики з 1985 р. З 1992 року очолює циклову комісію загальноосвітніх дисциплін. Керівник групи.

Працює над підвищенням якісного показника успішності студентів шляхом заохочення їх до вивчення дисциплін «Фізика» і «Астрономія», а також залучення їх до творчої, пошукової та дослідницької роботи. Бере активну участь в обласному методичному об'єднанні викладачів фізики.

Керівник групи.

Стецик Марія Марʼянівна- викладач математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист.

Випускниця Самбірського медичного училища 1976 р. за спеціальністю «медична сестра».

На посаді викладача математики Самбірського медичного училища (коледжу) з 1982 року.

Працює над проблемою формування позитивної мотивації до вивчення математики та її значущості у професійній підготовці.

Керівник групи.

Бурлаєнко Галина Євгенівна- викладач інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист.

У Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1984 року.

З 1985 р. на посаді викладача інформатики.

В своїй роботі практикує традиційні та нетрадиційні види занять та позааудиторних заходів: КВК; конференції, олімпіади, вечори. Випустила: збірник задач та вправ з інформатики; збірник тестового контролю; збірник лекційного матеріалу з дисципліни.

Керівник групи.

Кіт Лідія Мирославівна -викладач світової літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист.

В навчальному закладі з 1989 року. Надає великого значення пошуковій та творчій роботі студентів. Бере активну участь в обласному методичному об'єднанні викладачів світової літератури.

Керівник групи.

Куцинда Любов Ярославівна - викладач української літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

У Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1985 року.

На посаді штатного викладача української мови і літератури з 1990 р. Голова осередку товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка в навчальному закладі.

Вихованці викладача - учасники та призери обласних турів щорічних конкурсів: Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Проводить значну виховну роботу зі студентами. Під її керівництвом в коледжі щорічно проходить ряд заходів: вечори до річниць українських письменників та поетів, художні читання, зустрічі з місцевими поетами тощо.

Неодноразовий керівник групи.

Самсоненко Ольга Василівна викладач української мови та української мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист.

У Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1986 року.

На посаді штатного викладача української мови з 1994 року.

Особливу увагу приділяє професійній грамотності студентів-медиків.

Укладач-співавтор «Довідника для вступників до Самбірського медичного коледжу», коректор ряду методичних матеріалів які готуються до публікації у видавництвах України.

Проводить значну виховну роботу зі студентами. Бере активну участь у підготовці та організації численних коледжних та загальноміських заходів. Керівник літературної студії «Поетичне джерело», мета якої - надихати студентів до творчих спроб пера.

Вихованці викладача - учасники та призери обласних турів щорічних конкурсів: Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Керівник групи.

Рогач Марія Миколаївна - викладач української мови та української мови за професійним спрямуванням, спеціаліст ІІ категорії кваліфікаційної категорії

В навчальному закладі з 2004 року.

З 2008 року викладач-сумісник, з 2010 - штатний викладач української мови та української мови за професійним спрямуванням.

Активний учасник заходів, які проводить циклова комісія загальноосвітніх дисциплін. Бере участь у підготовці студентів до конкурсів з української мови різного рівня.

Кулькевич М.В.- викладач математики, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Випускниця Самбірського медичного училища 1999 р. за спеціальністю «Сестринська справа».

На посаді штатного викладача математики з 2010 року. Молодий творчий викладач.

Бере активну участь у заходах, які проводить циклова комісія загальноосвітніх дисциплін.

Керівник групи.

Бурлаєнко Марʼяна Володимирівна -викладач інформатики та медичної інформатики.

В Самбірському медичному коледжі з2010 року. На посаді викладача інформатики з 2012 року. Приділяє увагу компʼютерній грамотності студентів-медиків, оволодінню ними медичними комп’ютерними програмами. В числі її студентів – призери обласних олімпіад з інформатики.

Кухар Леся Ігорівна -викладач української мови за професійним спрямуванням, української літератури.

В Самбірському медичному коледжі з 2012 року.

 

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

Контакти

вул.Шевченка,14, м.Самбір, 81400, Львівська область.

  • Телефон: +(03236) 33540
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні мережі

У нас є аккаунти в соціальних мережах. Приєднуйтесь.
999485
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
483
191
483
996301
14488
13271
999485

Ваш IP: 18.232.59.38
Время: 2022-06-26 13:42:35