Керівництво коледжу

Директор коледжу ‒ Ковальчук Любомир Маркіянович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, доктор філософії в галузі соціології, Заслужений лікар України.

Заступник директора з навчальної роботи ‒ Каднічанський Анатолій Григорович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ‒ Романишин Ірина Іванівна, викладач терапії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Заступник директора з виховної роботи ‒ Швед Ірина Романівна, викладач іноземної мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач фельдшерсько-акушерським відділенням ‒ Герасимчук Євген Богданович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Завідувач медсестринським відділенням ‒ Мартинюк Іван Петрович, викладач акушерства та гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач відділення «Фармація» ‒ Кость Ольга Борисівна, викладач терапії, першої долікарської допомоги, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач методичним кабінетом ‒ Зварич Галина Михайлівна, викладач хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Керівник фізвиховання ‒ Балицький Богдан Михайлович, викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Голова профкому - Герасимчук Євген Богдановичвикладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Стипендія його імені

В навчальному закладі запроваджено стипендію ім. Володимира Кобільника за кращі показники в навчанні, науково-пошуковій і громадській роботі та згідно Положення про призначення стипендій.

Володимир Кобільник (1885-1937) – відомий в Галичині музеолог, археолог і етнограф був за професією лікарем. Медичне навчання почав у 1907 році на лікувальному факультеті Львівського університету. За політичну діяльність змушений був покинути Львів і податися у Швейцарію до Цюріха. Там продовжив медичні студії, які закінчив перед початком Першої світової війни й отримав диплом доктора медицини.

У 1925 році др. В. Кобільник прибув разом з родиною до Самбора, де, крім великої громадської та наукової діяльності, розгорнув широку приватну лікарську практику. Він був першим лікарем-українцем на Самбірщині в 20-30-их роках.

Першим серед приватно практикуючих лікарів Самбора Володимир Кобільник придбав за свої кошти рентгенівський апарат і електрокардіограф. Поряд з цим, він проводив у себе нескладні клінічні лабораторні дослідження. До др.Кобільника за лікарською порадою зверталися люди різних професій і національностей, багаті і бідні. Останнім він часто надавав безкоштовну лікарську допомогу.

Др. В. Кобільник відзначався глибокими фаховими знаннями різних галузей медицини, працьовитістю, людяністю і високою лікарською етикою. Його щиро любили пацієнти і шанували лікарі-колеги. Він був справді народним лікарем. Його іменем у Самборі названо культурно-просвітницьке товариство в 1988 році і в 1991 році – вулицю.

Про коледж

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради

«Самбірський медичний коледж»

81400 м. Самбір Львівської області

вул. Шевченка,14

Тел/факс: 8(03236) 3-35-40

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,   smu@ukrpоst.ua

 

Рівень акредитації - І

 

Підготовка спеціалістів ведеться за галузями знань і спеціальностями:

1201. Медицина. Освітньо-кваліфікаційний рівень –  молодший спеціаліст

                                              лікувальна справа;

                                              акушерська справа;

                                              сестринська справа.

1202. Фармація. Освітньо-кваліфікаційний рівень –  молодший спеціаліст

                                              фармація.

 Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» – державний медичний навчальний заклад І-го рівня акредитації, який готує фахівців кваліфікації «молодший спеціаліст» відповідно до сучасних потреб і світових стандартів в органічному поєднанні з національною культурою, історією та народними традиціями України. 

Про нас

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради 

«Самбірський медичний коледж»

Координати:

81400 м. Самбір Львівської області

вул. Шевченка,14

Тел/факс: 8(03236) 3-35-40

E-mail: smu@ukrpоst.ua

 

Детальніше: Про нас

Студентська рада

Студентська рада коледжу виконує наступні завдання: забезпечення і захист прав та інтересів студентів; забезпечення виконання студентами своїх обов'язків; сприяння навчальній та творчій діяльності студентів; сприяння у створенні необхідних умов для проживання і відпочинку студентів; створення студентських об'єднань, клубів, гуртків за інтересами; організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів та молодіжними організаціями; контроль за навчальною і трудовою дисципліною студентів, оперативне реагування на їх порушення; залучення студентів до художньої самодіяльності; проведення вечорів відпочинку, конкурсів, КВК; участь в розподілі стипендіального фонду, висування кандидатів на отримання іменних стипендій та ін.

До студентської ради коледжу входять старости групи, профорги та члени студентської ради від груп. Щотижня проходять засідання старостатів відділень. На них старости груп звітують про хід поточних справ у групах щодо успішності, дисципліни, пропусків занять студентами, обговорюють план дій щодо вирішення певних завдань. Голова студентської ради є членом педагогічної ради, а також разом із старостами груп - членами Ради з профілактики правопорушень.

Студентська рада традиційно організовує вечори відпочинку до Дня студента, Дня св. Валентина, Дня сміху, конкурси: «Дебют», «Студентські зірки», «Міс та Містер коледж», з аеробіки, КВК.

Студентська рада координує роботу академічних груп в ході толок з благоустрою приміщень та території коледжу, прилеглих до його корпусів територій, а також закріплених за коледжем ділянок міста.

Із студентської ініціативи здійснюється шефство над дітьми Самбірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.

В коледжі існує тісна співпраця студентської ради та студентського профкому. Це проведення різноманітних заходів, рейдів щодо вивчення стану побутових умов проживання та проведення студентами вільного часу на квартирах, випуск студентських газет до ювілейних та визначних дат в житті коледжу.

        Студентська рада коледжу співпрацює з молодіжними організаціями, з комісією у справах молоді Самбірського міськвиконкому, бере участь у проведенні заходів на міському рівні. Голова та заступники голови студентської ради закладу є членами координаційної ради з молодіжних питань при міському голові.

 

 

 

 

Дочірні категорії

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

072042
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
497
237
1287
68776
8253
10166
72042

Ваш IP: 54.162.241.40
Время: 2017-11-22 20:38:40