ОГОЛОШЕННЯ

Початок занять для всіх студентів коледжу

03.09.2018 року згідно розкладу.

Урочисті збори для студентів нового прийому

розпочнуться о 900 год в приміщенні:

  • актовий зал - студенти перших курсів спеціальностей "Медсестринство" (сестра медична 9кл., 11кл.), "Фармація, промислова фармація" (фармацевт 9кл., 11кл.);

 

  • аудиторія №21 - студенти перших курсів спеціальностей "Медсестринство" (фельдшер 9кл.), "Медсестринство" (акушерка 11кл.).

Дирекція коледжу    

 

 

НАШІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ – УЧАСНИКИ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

     В театрі імені Марії Зеньковецької 15 червня відбулися урочистості до Дня медичного працівника влаштовані Львівською обласною організацією професійної спілки працівників охорони здоров’я України.

Учасниками свята від нашого коледжу стали студенти Марта Михаць, Надія Кулига, Наталія Федишин та викладач Олена Парійчук.

 

Висловлюємо щиру подяку голові студентського профспілкового комітету Ірині Прибасній та голові профспілкового комітету працівників коледжу Євгену Гарасимчуку за фінансову підтримку нашої обдарованої молоді.

Вітаємо учасників та керівника гуртка художньої самодіяльності Павла Буряка з високою оцінкою успішного творчого гурту, в якому гармонійно поєдналися талановитий запал та професійний досвід!

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

 

ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ !

В КОЛЕДЖІ ЗАПРОВАДЖЕНО ФОРМУ ОДЯГУ

ЄДИНОГО ЗРАЗКА.

ВСІМ ЗАРАХОВАНИМ В ЧИСЛО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ НЕОБХІДНО

ДО 1 ВЕРЕСНЯ ПРИДБАТИ ОДИН БІЛИЙ (МЕДИЧНИЙ) ХАЛАТ, ШАПОЧКУ, ТАПОЧКИ.

ПОШИТТЯ ДРУГОГО ХАЛАТУ (з емблемою САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ) ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ, ПРО ЩО БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС

Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін в нашому коледжі завершилася математичним двобоєм команд юнаків та дівчат – Супермен (Богдан Цигинька (1-Бф), Михайло Яворський (1-Бф), Василь Громіш (1-Бф), Віталій Кіцула (1-Аф), Володимир Липа (1-Аф), Роман Качмар (1-Аф)) та Суперблонд (Марія Шурдак (1-Ам/с), Вероніка Чаз (1-Бфр), Христина Слободяник (1-Аф), Марія Семкович (1-Аф), Тетяна Лесишин (1-Афр), Катерина Турба (1-Афр)).

Конкурси ерудованості та кмітливості, гра зі змістом та за правилами, з музичним та поетичним супроводом (незмінної арт-складової у нашому коледжі), гармонійно завершили ряд яскравих та пізнавальних заходів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Організували та провели захід викладачі математики Марія Мар’янівна Стецик та Мар’яна Володимирівна Кулькевич. Ведучі Софія Рідник (1-Бфр) та Святослав Целень (1-Аф) виконували роль модераторів у інтелектуальних баталіях. Музичні паузи для перепочинку гравців заповнили ліричним виконанням пісень студенти Марта Михаць та Андріан Перейма.

Здавалося б точна, фундаментальна наука, методи якої активно застосовуються в багатьох природничих дисциплінах, була представлена у зовсім іншому форматі. Попри свою очевидну важливість та незамінність, нашими викладачами було продемонстровано, як саме може захопити та викликати непідробний інтерес ця «цариця наук». Отож, змагання природно перетворилося на захопливе дійство – конкурси «математична розминка» (питання на швидкість), «командна гра», «математична логіка», «конкурс вболівальників», «дуель капітанів».

 

В загальному результаті за підрахунком журі перемогу здобула команда дівчат Суперблонд. Кращими гравцями обох команд було визначено Марію Семкович та Михайла Яворського, а кращими вболівальниками – Ганну Батіг (підтримка юнаків) та Мар’яну Ільницьку (підтримка дівчат). Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

Вітаємо усіх учасників, бажаємо наснаги до навчання та невичерпної жаги знань!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

201781
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
138
561
962
198203
9655
14226
201781

Ваш IP: 54.162.159.33
Время: 2018-09-25 07:55:40