МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ УКРАЇНА – БЕЛЬГІЯ

Нещодавно до Самбірського медичного коледжу завітали Патрік Беллінк – Президент неприбуткової організації «ORADEA» з дружиною Лютгард Багуе. Європейські гості співпрацюють з університетом (м. Лір, Бельгія) в контексті забезпечення діяльності організації щодо надання допомоги різним категоріям населення фахівцями з соціальної роботи та медичного профілю. Бельгійські гості перебувають на наших теренах в рамках багаторічної співпраці з кафедрою соціальної педагогіки та корекційної освіти (завідувач кафедри – д.п.н., професор Т.О. Логвиненко) соціально-гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

П. Беллінк разом з дружиною та деканом соціально-гуманітарного факультету університету к.п.н., доцентом І.М. Гриником зустрілися з директором коледжу Л.М. Ковальчуком, заступником директора з навчально-виробничої роботи І.І. Романишин, завідувачем навчально-методичного кабінету Г.М. Зварич, викладачами, головами циклових комісій клінічних дисциплін. Представники коледжу продемонстрували навчально-виробничу базу підготовки майбутніх медичних сестер в нашому коледжі, котра була високо оцінена європейськими колегами.

Україно-бельгійський діалог був спрямований на обговорення можливостей обміну досвідом фахової підготовки медичних сестер в Україні та Бельгії, а також перспективи фінансування такого проекту.

Сподіваємось на успішну міжнародну співпрацю!

В.І. Мисько

методист коледжу

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

159831
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
501
725
2925
153426
12020
9436
159831

Ваш IP: 54.162.165.158
Время: 2018-06-22 21:41:54