ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ «З мовою у серці…»

9 листопада – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ, який щороку в Самбірському медичному коледжі по-особливому піднесений. Заснований у 1997 році Указом президента Л. Кучми сьогодні для нас, українців, має значення не лише як час вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Українська мова сьогодні стає міцним символом єднання, джерелом сили і наснаги до перемоги та нових звершень усієї держави і кожного її громадянина.

Викладачі української мови та української літератури циклової комісії загальноосвітніх дисциплін (голова ц/к Оксана Йосипівна Гриців) Ольга Василівна Самсоненко, Марія Миколаївна Рогач та Леся Ігорівна Любінська разом із студентами зорганізували та провели святкову програму під назвою «З мовою у серці». На початку навчальних занять наші неймовірно красиві студенти у вишиванках зустрічали викладачів коледжу вітальними словами і дарували жовто-блакитні візитівки-сердечка, що ставали запрошенням на святкові урочистості.

Програма свята зачепила серце кожного поетичними рядками, інсценівками та констатувала, завдяки проведеній вікторині, відмінні знання рідної мови у наших студентів.

 

 

Актовою залою коледжу відлунювали щирі слова пісень у виконанні талановитої студентської молоді коледжу, які в одноголоссі підхоплювалися усіма глядачами. І це не дивно, бо «краща мова єднання – це українська…», і кожен українець серцем голосить «солов’їну рідну мову знищити не дам!».

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

174636
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1024
264
1288
169328
10813
16012
174636

Ваш IP: 54.166.228.35
Время: 2018-07-23 20:48:05