Самбірський медичний коледж

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКІВ

І знову свято! Першокурсникам – Vivat!

З нагоди святкування Міжнародного Дня студента наш коледж вітає тих, хто плаває по океану науки та лише двічі на рік поринає в його глибини; для кого навчання – друг, а вони друзів не чіпають; тих, котрі заради сесії йдуть на все, навіть на іспит.

Звичайно – це жарти. Адже наші студенти розумні, кмітливі, дотепні, талановиті, винахідливі, творчі, бо вони – СТУДЕНТИ САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ! І дотепи розуміють й самі жартувати люблять.

Щорічний дебют першокурсників знову вибухнув феєричним настроєм і на сцені, й у глядацькій залі.

Дебют – конкурс і випробування для усіх, хто вперше одягнув білий халат та довів, що носитиме його гордо!

Еволюція студентства представлена першокурсниками на сцені коледжу демонструвала неабиякий талант перевтілення та акторської майстерності. Конкурсанти наввипередки презентували свої інсценівки зі студентського життя, декламували авторські вірші, на написання яких їх надихнули студентські будні, а також багата й щедра на вигадки юність. Не обійшлося і без пісні. Співали мелодійно й гучно, щоб було чути в далечінь, що це голос Самбірського медичного коледжу!

Студентський перфоманс оцінювало журі у складі: Ірини Романівни Швед (голова журі), Ірини Миколаївни Прибасної (голова студентського профкому), Людмили Іванівни Кінаш (соціальний педагог), Павла Андрійовича Буряка (керівник гуртка художньої самодіяльності) та Христини Гевко – голови студентської ради коледжу. Технічну підтримку свята забезпечили О.В. Ковальчук та Д. Гірка.

Отож, найталановитішими визнали:

ІІІ місце – група 1 Б фармацевти;

ІІ місце – 1 Б фельдшери;

І місце – 2 медсестри (на базі 11 кл.)

Усі переможці отримали солодкі подарунки, а Ірина Романівна оголосила про започаткування нової традиції – преміювання переможців перехідним кубком. В наступному році сьогоднішні призери передадуть його першокурсникам-переможцям «Дебют-2018!».

Дорога студентська родино! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги до навчання, зустрічей з добрими людьми, мудрими наставниками та надійними друзями!

Нехай збувається задумане, а в очах палає незгасимий вогник студентства!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

220567
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
480
628
2536
217234
3333
6215
220567

Ваш IP: 35.175.190.77
Время: 2018-12-14 17:13:07