МІС І МІСТЕР КОЛЕДЖУ 2018

Лютневий сніг лиш посріблив крила купідона, а наше медичне студентство в особі студентської ради коледжу, в очікуванні найбажанішого і найромантичнішого свята – Дня закоханих, згуртувалося навколо щорічного конкурсу для обрання Міс та Містера коледжу.

«Любов останньою ніколи не буває…» і «усі ми прагнемо любові» у будь-якому віці, за різних життєвих обставин. Заради коханого чи коханої готові на грандіозні вчинки. В час, коли серце наповнюється високим почуттям кожна людина прагне стати саме тим найкращим Валентином чи тією єдиною й неповторною Валентиною проявивши себе у безлічі талантів та неймовірних перетворень.

Студенти нашого коледжу – молодь безсумнівно креативна й обдарована, а закоханість, звісно, звичний її стан. Отож, натхненне юнацтво серед кращих намагалося обрати кращих. На допомогу в цій нелегкій справі було обрано справедливе журі в складі:

-           Ірини Швед – голови журі, заступника директора з виховної роботи;

-           Ірини Прибасної – голови студентського профкому, постійного спонсора свят коледжу;

-           Оксани Француз – представник Ради Європи;

-           Христини Гевко – голови студентської ради;

-           Павла Буряка – керівника гуртка художньої самодіяльності;

-           Ростислава Падка – викладача дисципліни «Захист Вітчизни».

У конкурсі «Візитка» кожен з учасників намагався, у своєрідній формі, презентувати себе глядачам, – віршовано чи у прозі, використовуючи гаджети, нешаблонно, сміливо, у властивому лише автору образі, без обмежень фантазії.

«Конкурс акторської майстерності» на сцені актової зали розгорнув перед глядачами епізоди та відтворив образи з сучасного кіно та телебачення. Поєднуючи подекуди й непоєднуване учасники, попри хвилювання, домоглися заслужених овацій.

Подальші випробування захоплювали наших студентів у змагальності в ерудиції та кмітливості грою «Що? Де? Коли?», коли доводилось відповідати на запитання з залу та відео-запитання, які готували викладачі коледжу.

Найбільш неординарним став «Конкурс талантів». Палітра студентської винахідливості різнобарвна, тому справедливо викликає гордість та повагу. Наші студенти – поети, співаки, танцюристи, актори (хоч і аматори), художники, артисти розповідного жанру, кулінари та стендапери.

 

Молодь нашого коледжу на хвилі всього сучасного, нестандартного й незвичного. Лише фінальний конкурс став традиційним – вихід пар у вечірньому вбранні. Молодість і краса – нерозлучні і гармонійно поєднуються з талантом та винахідливістю. Цю істину щороку підтверджують наші майбутні медики. Чарівні дівчата у супроводі елегантних юнаків – саме такими глядачі побачили учасників на завершення вечора.

 

Вечір у пісенному супроводі Надії Кулиги, Наталії Федишин, Андріани Душної, Андріана Перейми й Тетяни Когут завершився оголошенням переможців:

«Містер дотепність» – Дмитро Нестор;

«Містер мужність»Остап Гудима;

«Містер талант»Мар’ян Зубрицький;

«Містер стиль»Святослав Целень;

«Містер дівочих мрій»Володимир Липа;

«Міс талант» Марта Січка;

«Міс чарівність»Діана Сітек;

«Міс оригінальність»Христина Цекот;

«Міс грація»Христина Слободяник;

«Міс елегантність»Анастасія Кривішин.

ІІ віце-Містер – Назар Гошовський

ІІ віце-Міс – Марта Михаць

І віце-Містер – Михайло Яворський

І віце-Міс – Марія Шурдак

Міс Коледжу 2018 Андріана Росик

Містер Коледжу 2018 – Павло Саман

Міс і Містером глядацьких симпатій, за аплодисментами глядачів, обрані Павло Саман та Анастасія Кривішин.

І номінанти й переможці отримали цінні подарунки.

Вітаємо!!!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

200024
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
77
595
1821
195058
7898
14226
200024

Ваш IP: 54.162.159.33
Время: 2018-09-21 01:54:04