КОНКУРС ТАНЦЮВАЛЬНОЇ АЕРОБІКИ 2018

Коледж нещодавно відсвяткував день закоханих і знову свято. Цього разу спортивне. Конкур танцювальної аеробіки по особливому сприймається нашими студентами, тому до нього молодь готується завжди дуже ретельно.

Через неабияку популярність на нашому святі-конкурсі часто бувають гості, котрі неодмінно відзначають відмінну спортивну підготовку юнаків та дівчат, адже кращі команди щороку не лише приймають участь, а й завойовують призові місця на обласному рівні змагання. Отож, цьогоріч ініціативу підтримали начальник відділу у справах молоді та спорту Самбірської міської ради – Наталія Кутельмах та головний спеціаліст – Галина Затварська.

Журі конкурсу в складі Ірини Швед (голови журі, заступника директора з виховної роботи), Віри Войтович (викладача фізичної культури СШ № 10 міста Самбора), Ірини Войтович (викладача фізичної культури та фізичного виховання коледжу), Галини Зварич (завідувача навчально-методичного кабінету), Ірини Прибасної (голови студентського профкому) та Павла Буряка (керівника гуртка художньої самодіяльності коледжу) традиційно строго та справедливо оцінювали команди за техніку та складність виконання, оригінальний костюм.

Конкурс розпочав Богдан Балицький – керівник фізичного виховання коледжу, котрий представив рахункову комісію, а саме Наталію Кругляк (голову циклової комісії фізичного виховання) та Світлану Балицьку (викладача фізичного виховання та фізичної культури). За командою викладача фізичного виховання та фізичної культури Петра Качмарика розпочалися змагання.

Жеребкуванням було визначено почерговість виступів, що для глядачів зробило можливим спостерігати й вболівати за представників своїх груп, захоплюватися ритмічністю, пластикою, складністю виконуваних елементів.

Глядацька зала, наповнена позитивним зарядом, щоразу спалахувала шквалом оплесків.

Робота журі виявилася надскладною та все ж переможців було обрано. Ними стали:

  • в номінації «кращі костюми»:

2 Б ф, 2 А ф та 2 м/с (11)

  • «оригінальність»

3Ак та 2Бф

  • «пластичність та координація»

1Бфр Вероніка Чаз,

2Бф Надія Винницька,

1Афр Ярина Коменда,

2Аф Андріана Душна, Тетяна Когут, Олена Прокопів

І місце, перехідний кубок та приз отримала команда 2Аф з танцем «Фантастична четвірка»;

ІІ місце – 2Бфр «Йдем вперед»;

ІІІ місце – 2м/с(11) «Танець запальних бджілок».

Вітаємо переможців та всіх учасників!

Бажаємо наснаги до подальших досягнень й блискучих перемог!!!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

200023
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
76
595
1820
195058
7897
14226
200023

Ваш IP: 54.162.159.33
Время: 2018-09-21 01:51:14