КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Традиційно щороку на циклових комісіях професійних дисциплін терапевтичного та хірургічного циклів проводяться конференції та різного роду зустрічі до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу, який і надалі залишається серйозною проблемою.

В Самбірському медичному коледжі викладачами циклових комісій професійних дисциплін терапевтичного та хірургічного циклів було проведено спільний круглий стіл присвячений цьому актуальному, без перебільшення, питанню.

На діалог було запрошено лікаря-фтизіатра Комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський міжрайонний протитуберкульозний диспансер» Олену Володимирівну Музичко. Практикуючий лікар зацікавила студентів та викладачів формами перебігу туберкульозу, новітніми методами діагностики та лікування цієї недуги, акцентувала на особливостях втілення реформи медичної галузі конкретно у фтизіатричній службі нашого регіону.

Олена Володимирівна провела бліцопитування наших майбутніх медиків за заздалегідь підготовленими питаннями, що спричинило надзвичайну активність серед студентів, вибух професійного інтересу, мотивації до практичної медицини.

 

 

Дякуємо Олені Володимирівні за змістовний та поглиблений фаховий виклад даної проблеми. Сподіваємось на подальшу співпрацю та цікаві зустрічі.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

201818
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
175
561
999
198203
9692
14226
201818

Ваш IP: 54.162.159.33
Время: 2018-09-25 08:31:55