МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

Навчально-виховний процес – широкий простір для професійної творчості. Це переконання є керівним принципом роботи викладачів Самбірського медичного коледжу – завжди бути на стрижні хвилі науково-методичного пошуку та якісного фахового вдосконалення.

Якнайкраще про рівень майстерності педагога свідчать професійні успіхи його студентів. Однак, кожен викладач – це ще й професіонал, наставник для молодих колег, індивідуальність у колективі. Тому, не менш важливим залишається постійний особистісний поступ, набуття компетентностей відповідно до запитів суспільства та часу, професійна конкурентоздатність.

Щорічні підсумки роботи викладачів нашого коледжу примножують загальну скарбницю творчих здобутків, як результату плідної праці. Проведена протягом квітня-травня методична виставка є цьому кращим підтвердженням. В навчально-методичному кабінеті було оформлено презентацію різнобарвної палітри методичних праць як досвідчених викладачів вищої кваліфікаційної категорії, викладачів-методистів, так і початківців педагогічної справи. Серед представлених робіт: матеріали лекцій, методичні рекомендації, розробки теоретичних і практичних занять, матеріали проведених конференцій, конкурсів, олімпіад, сценарії виховних заходів та мультимедійні презентації до них; робочі зошити, алгоритми виконання практичних навиків, збірники тестів, задач, кросвордів; інформаційно-методичні вісники; збірки студентських поезій…

Методична виставка відіграє цілком практичну роль. Ця експозиція – вдала форма підвищення майстерності педагога, засіб посилення професійного інтересу та мотивації.

Бажаємо нашому педагогічному колективу подальших успіхів та досягнень.

Вдосконалюючи себе – надихаймо інших!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

201840
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
197
561
1021
198203
9714
14226
201840

Ваш IP: 54.162.159.33
Время: 2018-09-25 08:50:14