НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ КОМП'ЮТЕРА НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ»

Продовженням Декади циклової комісії загальноосвітніх дисциплін було проведення науково-дослідницької конференції про вплив комп’ютерної техніки на організм людини, організованої викладачами інформатики Галиною Євгенівною та Мар’яною Василівною Бурлаєнко.

У вступному слові Галина Євгенівна спрямувала увагу учасників на важливості проблематики зустрічі, оскільки комп’ютер та комп’ютерні технології сьогодні відіграють особливу роль в нашому житті.

У навчальній діяльності, на роботі та вдома нас оточують комп’ютери, мобільні телефони, планшети, інші гаджети без яких сучасна людина не уявляє свого життя. Досягнення сучасної науки й техніки тісно переплелись з усіма сферами життєдіяльності людини. Та надмірне використання продуктів технологічного прогресу все більше і більше приносить шкоду, окрім можливостей спілкування, навчання, самореалізації та відпочинку.

Робота конференції ґрунтувалася на популяризації інформації щодо негативних впливів IT на організм людини. Комп’ютер може викликати захворювання очей, кистей рук та передпліччя, органів опорно-рухового апарату. Водночас сучасна техніка здійснює електромагнітне випромінювання, може викликати алергії.

Учасники диспуту (Галина Малець (1-Аф), Марта Михаць (1-Афр), Мар’яна Гулич (1-Бф), Марія Брунарська (1-Бф), Анастасія Волощак (1-Афр)) також презентували результати проведеного анкетування щодо різного рівня впливу чинників ризику під час роботи за комп’ютером. Студенти-медики наголошували у своїх виступах й на тому, що надмірна робота за комп’ютером викликає стрес та розлади психічного характеру.

Узагальнюючи роботу конференції учасниками було сформульовано ряд порад для запобігання негативного впливу комп’ютера на організм та психічну діяльність людини. Демонстраційні відеофільми переконали присутніх у важливості правильної організації своєї праці, ведення здорового способу життя, почергової зміни роботи на комп’ютері іншими видами діяльності, проведення гігієни як користувача, так і ПК. Також Галина Євгенівна Бурлаєнко зосередила увагу учасників ще на одній супутній проблемі – ризиками, що неодмінно супроводжують спілкування та роботу в мережі Internet.

Оксана Йосипівна Гриців (голова ц/к загальноосвітніх дисциплін) підвела підсумки проведеної зустрічі та побажали усім присутнім безпечних умов навчання, праці та спілкування як у реальному, так і віртуальному форматі.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

184091
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
306
237
1185
180107
6191
14077
184091

Ваш IP: 54.167.243.214
Время: 2018-08-15 00:58:10