КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ МЕДСЕСТРИ В ФОРМУВАННІ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ. ВПЛИВ КУРІННЯ, АЛКОГОЛЮ ТА НАРКОТИКІВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

31 травня відбулася конференція з теми популяризації здорового способу життя та ролі медичного працівника у цій важливій справі.

Організувала та провела конференцію викладач основ медсестринства Людмила Іванівна Разінкова та студенти 2 курсу спеціальності 223 «Медсестринство» (сестра медична; фельдшер).

У вступному слові голова циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа Любов Михайлівна Головачук підкреслила, що даний захід є методичним продовженням святкування Дня медичної сестри.

Ініціатор зустрічі, Людмила Іванівна, зробила короткий екскурс в історію сестринської справи, наголосила на важливій й надихаючій місії милосердя Флоренс Найтінгейл – реформаторки медсестринства.

Тематичними напрямами конференції стали ризики шкідливих звичок, медичне трактування їх наслідків для життя та здоров’я кожної людини. Тютюнопаління, зловживання алкоголю, вживання наркотичних засобів з немедичною метою стали для людства чи не найбільшою руйнівною загрозою.

 

Озвучені студентами Марією Костельною (2-Бф), Марією Кость (2-Бм/с) та Юлією Мотичак (2-Бм/с) дані статистики, як світової так і вітчизняної, жахають, змушують замислитись про майбутнє людства загалом та нашої нації зокрема. Вражаючі відеофільми, що демонстрували вплив шкідливих звичок на органи та їх системи в організмі людини, коментарі відомих українських лікарів дозволили майбутнім медикам, присутнім викладачам циклової комісії, завідувачу навчально-виробничої практики І.І. Романишин об’єднатися у спільній думці популяризації здорового способу життя серед усіх верств населення. Одним з незмінних засобів цієї роботи є спілкування. Адже саме спілкування – важлива складова роботи медичного персоналу, бо медик лікує не хворобу, а хворого (Medice, cura aegrotum, sed non morbum!).

У підсумку роботи конференції Людмила Іванівна зробила акцент на значенні слова у професійній діяльності медичного працівника, котрий постає провідником милосердя, допомоги, підтримки людини у важкий період життя.

Кожен може заплутатись, але завдання медика допомогти віднайти правильний шлях.

«Не можна лікувати тіло, не лікуючи душу»

Сократ

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

184087
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
302
237
1181
180107
6187
14077
184087

Ваш IP: 54.167.243.214
Время: 2018-08-15 00:58:01