МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС

Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін в нашому коледжі завершилася математичним двобоєм команд юнаків та дівчат – Супермен (Богдан Цигинька (1-Бф), Михайло Яворський (1-Бф), Василь Громіш (1-Бф), Віталій Кіцула (1-Аф), Володимир Липа (1-Аф), Роман Качмар (1-Аф)) та Суперблонд (Марія Шурдак (1-Ам/с), Вероніка Чаз (1-Бфр), Христина Слободяник (1-Аф), Марія Семкович (1-Аф), Тетяна Лесишин (1-Афр), Катерина Турба (1-Афр)).

Конкурси ерудованості та кмітливості, гра зі змістом та за правилами, з музичним та поетичним супроводом (незмінної арт-складової у нашому коледжі), гармонійно завершили ряд яскравих та пізнавальних заходів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Організували та провели захід викладачі математики Марія Мар’янівна Стецик та Мар’яна Володимирівна Кулькевич. Ведучі Софія Рідник (1-Бфр) та Святослав Целень (1-Аф) виконували роль модераторів у інтелектуальних баталіях. Музичні паузи для перепочинку гравців заповнили ліричним виконанням пісень студенти Марта Михаць та Андріан Перейма.

Здавалося б точна, фундаментальна наука, методи якої активно застосовуються в багатьох природничих дисциплінах, була представлена у зовсім іншому форматі. Попри свою очевидну важливість та незамінність, нашими викладачами було продемонстровано, як саме може захопити та викликати непідробний інтерес ця «цариця наук». Отож, змагання природно перетворилося на захопливе дійство – конкурси «математична розминка» (питання на швидкість), «командна гра», «математична логіка», «конкурс вболівальників», «дуель капітанів».

 

В загальному результаті за підрахунком журі перемогу здобула команда дівчат Суперблонд. Кращими гравцями обох команд було визначено Марію Семкович та Михайла Яворського, а кращими вболівальниками – Ганну Батіг (підтримка юнаків) та Мар’яну Ільницьку (підтримка дівчат). Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

Вітаємо усіх учасників, бажаємо наснаги до навчання та невичерпної жаги знань!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

184089
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
304
237
1183
180107
6189
14077
184089

Ваш IP: 54.167.243.214
Время: 2018-08-15 00:58:06