Самбірський медичний коледж

«НОВІ ГОРИЗОНТИ ЛІКУВАННЯ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ. ПРОФІЛАКТИКА.»

Науково-практична конференція до Всесвітнього дня
боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всесвітній день боротьби з раком молочної залози проводиться щорічно 15 жовтня. В Україні Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози проходить 20 жовтня.

Ця недуга – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Від неї страждають і чоловіки, однак у сильної статі ця патологія зустрічається набагато рідше. У світі щорічно діагностується близько одного мільйона нових випадків даного захворювання, і кожен рік від нього помирає близько півмільйона жінок.

Голова циклової комісії професійних дисциплін хірургічного циклу Казимира Михайлівна Бобак, традиційно, разом з колегами проводить конференції та акції присвячені таким життєво важливим проблемам сучасності. Отож, 30 жовтня Казимира Михайлівна запросила до співпраці студентів, дирекцію, викладачів коледжу, в тому числі практикуючих лікарів-онкологів. Перед початком конференції студенти означили День боротьби із захворюванням на рак молочної залози роздачею тематичної рожевої стрічки, яка символізує життя і здоров’я, як протиставлення згубній дії цієї недуги.

 

Конференція була наповнена розлогою сучасною інформацією, переглядом промовистих відео сюжетів, розглядом конкретного клінічного випадку. Викладачі та студенти активно обговорювали основні фактори ризику раку молочної залози та методи профілактики хвороби. Учасники конференції глибоко переконані в тому, що своєчасна поінформованість зоставляє найцінніший шанс – здорове повноцінне життя. Не залишається таємницею той факт, що однією з основних умов ранньої діагностики є самообстеження жінок. Саме цей метод необхідно впроваджувати в практику як один із основних для своєчасного виявлення пухлини.

 

Ніхто не хоче думати про те, що може захворіти на рак, але набагато ефективніше не ховатися від проблеми, заперечувати її, а працювати над тим, щоб її не допустити.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

317591
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
526
735
1261
310108
17304
18052
317591

Ваш IP: 34.229.24.100
Время: 2019-07-22 12:32:36

Phoca - Google AdSense Easy