Самбірський медичний коледж

«Волонтерство – поклик серця чи допомога?» Акція до Міжнародного дня волонтера

Діяльність на основі доброї волі має давню історію. Допомога тому, хто її потребує – прояв найвищої міри гуманності, добра, милосердя, самопожертви, співчуття. У світі незчисленна кількість людей, котрі попри свої потреби та бажання, а, іноді, і на власний страх чи ризик чинять добро не очікуючи натомість нічого. Мирні воїни світла, люди доброї молі – волонтери!

Світовий волонтерський рух сьогодні в Україні набуває виняткових масштабів та змісту, коли нам усім доводиться мужньо проходити випробування на міць і тіла, і духу.

11 грудня в нашому коледжі студенти груп 4Бф, 3Бфр та 4Аф разом зі своїми керівниками Наталією Шамрай, Мар’яною Бурлаєнко й Мар’яною Кулькевич провели акцію присвячену руху волонтерства. Юнаки та дівчата розповідали цікаві факти з історії зародження цієї шляхетної діяльності, спільно з усіма присутніми переглядали відеосюжети про реальних волонтерів з різних країн, залучених у найрізноманітніших видах волонтерської роботи та спільних у думці – коли ти робиш щось добре для іншого, то й сам стаєш щасливішим.

Про особливе значення волонтерства в сучасних українських реаліях розповів льотчик-штурман Новокалинівської військової частини Іван Книш, котрий люб’язно погодився на відверту бесіду з нашими майбутніми медиками. Присутні вкотре пересвідчились в подекуди надлюдських можливостях, надсильній волі й вірі волонтерів переглядаючи авторський відеофільм (Н. Шамрай), підготовлений на основі фото та відео матеріалів Координаційного центру допомоги армії міста Самбора.

Ми істинно вдячні Людям Доброї Волі, як можуть бути вдячні тільки ті, котрі хоча б один раз відчули їх допомогу й підтримку!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

292173
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
259
566
825
287098
9938
14819
292173

Ваш IP: 18.215.161.19
Время: 2019-06-17 12:49:50

Phoca - Google AdSense Easy