Самбірський медичний коледж

«NON EST MEDICINA SINE LINGUA LATINA»

Бінарне заняття-конкурс

з дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією»

20 грудня викладачі циклової комісії іноземних мов (голова ц/к – Наталія Шамрай) Сергій Таратула та Ольга Куйдич організували та провели бінарне заняття-конкурс з дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією». Серед студентів спеціальності «Медсестринство» (групи 2 Ам/с, 2 Бм/с та 2 м/с (11)) заздалегідь було обрано по п’ять кращих знавців, які й взяли участь у конкурсі.

 

Конкурсні завдання проявили високий рівень знань та чимале захоплення цією дисципліною. Професійна взаємодія Сергія Теодозійовича та Ольги Ігорівни створили атмосферу активної співпраці представників груп (команд) в роботі над завданнями. Після вступної частини, в якій основна увага була приділена загальному значенню латинської мови та її вагомій ролі в медицині команди перейшли до конкретних завдань: перекладу на українську мову приладів, інструментів та апаратів на латині, специфічних назв хвороб, клінічних діагнозів, окремих фраз, що стосувалися терапії, фармакології, анатомії. Перейшовши до складнішого рівня конкурсанти зосередилися на виконанні завдання узгодження іменника з прикметником в називному і родовому відмінках однини, наведенні словникової форми (Nominativus i Genetivus Singularis) означених словосполучень. Завершилася робота команд перекладом на українську мову афоризмів.

 

Протягом усього періоду напруженої роботи учасників оцінювали голова циклової комісії Наталія Шамрай та викладач латинської мови Юрій Володимирович Гутнікевич. На основі відповідей, доповнень, індивідуальної та групової роботи було визначено кращих знавців латинської мови. Ними стали: Марія Шурдак (2Ам/с), Іванна Ільчишин (2Бм/с) та Христина Бурлакова (2м/с (11)). За проявлену максимально успішну командну роботу відмічено найактивнішу групу 2м/с(11).

Вітаємо наших викладачів та студентів! Бажаємо подальших успіхів та високих результатів в роботі й навчанні!

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

292158
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
244
566
810
287098
9923
14819
292158

Ваш IP: 18.215.161.19
Время: 2019-06-17 12:19:02

Phoca - Google AdSense Easy