Самбірський медичний коледж

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2019

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2019

31 січня в стінах оновленої актової зали коледжу пройшов традиційний конкурс талантів студентів першого курсу нашого навчального закладу.

Конкурс нібито звичний, але його атмосфера щоразу дивує новими емоційними тонами, викликаними різнобарв’ям талантів юнаків та дівчат – майбутніх медичних сестер, акушерок, фельдшерів та фармацевтів.

Витівкам, творчій вигадці та акторській майстерності студентів-новачків можна позаздрити, як і їх завзятості продемонструвати свої студентські будні у всій виразності й яскравості.

Найважчою на святі була робота журі у складі: голови – Ірини Швед (заступника директора з виховної роботи), Галини Най (завідувача навчально-методичного кабінету), Людмили Кінаш (соціального педагога) та Андріани Росик (голови Студентської ради). Та проведене свято, беззаперечно стало можливим за професійної підтримки нашого ідейного натхненника, незмінного керівника гуртка художньої самодіяльності в коледжі Павла Буряка!

В ході оцінки перформансу кожної з груп особливо відзначено поважним журі авторські пісні конкурсантів, вибухові театральні мініатюри зі студентського життя, пародії, римейки. Глядачі та вболівальники переповнили залу сміхом та аплодисментами – яскравим доказом влучності жартів, колористики образів, довершеності виконання номерів.

Отож, переможцями цьогоріч стали:

ІІІ місце розділили команди груп 1А фармацевти та 1А медсестри;

ІІ місце здобула збірна групи 1Бф фельдшери;

Переможцями, а також володарями І місця й перехідного кубку стали представники групи 1Б фармація!

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників! Дякуємо за неймовірні емоції, хороший настрій, вибухову атмосферу молодості, радості та свята!

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

346532
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
462
444
6000
334284
21667
24578
346532

Ваш IP: 34.236.190.216
Время: 2019-08-23 09:21:42

Phoca - Google AdSense Easy