Самбірський медичний коледж

«ПАЛАХКОТИТЬ ЯК СВІЧА ПРАВЕДНА ДУША КОБЗАРЯ»

Днями у стінах Самбірського медичного коледжу відбувся захід до Дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Березень часто називають шевченковою весною. І це не випадково: щороку Великий Пророк приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезії Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

9 березня 2019 року виповнилось 205 років від дня народження пророка України – Тараса Шевченка. Студенти нашого коледжу разом із викладачами – філологами Марією Рогач, Ольгою Самсоненко, Лесею Любінською провели захід – «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря».

Після вступного слова ведучих – студентів групи 1Бфр Кирилюк Вероніки, Цимбали Христини, попика Тараса та студента « фр(11) Тимціва Володимира, прозвучали вірші пам*яті Великого Кобзаря, які продекламували студентка 2бф - Ложінська Віта, а також студентка 1Б фр - Лесів Марія. Брали за душу пісні : «Тополя», у виконанні студентки 1Бфр Маринін Ганни, «Тарасова весна» - студентки 1Б фр Стрийської Христини, а також чуттєве виконання пісні «Гне тополю високою» у виконанні студентки 2А фр Михаць Марти та студента 2Бф Перейми Андріяна. Проходячи життєвими шляхами поета, студенти 1Бфр Покотило Павло, 1Бф Челик Андрій, показали сценку – розмова малого Тараса з Управителем.

Пишаємось, що студенти нашого коледжу добре знають поезії Шевченка. Про що свідчить проведена вікторина, у якій переможцями стали студенти 1 Аф, куратором якої є Галина Євгенівна Бурлаєнко.

«Молитву до мови» прочитала студентка 1Бфр Фірич Софія. У якій вона закликала усіх присутніх любити, поважати, берегти і розвивати найдорожчий скарб, який є у кожного з нас - наша Мова!!!

Продовженням концерту був український танок у виконанні харизматичних україночок 1Афр – Сенети Оксани. Павлішак Діани, Цеком Адріани, Платко Софії, Нестер Наталії.

Заключним акордом було звернення Великого Кобзаря до сучасників. Його актуальність не в тому, що він порушив великі і вічні питання, або дав на них відповідь. А в тому, що кожне покоління має самостійно шукати відповіді на питання поставлені часом.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

292139
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
225
566
791
287098
9904
14819
292139

Ваш IP: 18.215.161.19
Время: 2019-06-17 11:57:31

Phoca - Google AdSense Easy