Самбірський медичний коледж

На часі профорієнтаційна робота серед молоді

З метою формування у студентів мотивації до навчання, саморозвитку, професійного самовизначення, а також поширення інформації про вакансії і консультування з проблем підготовки випускників до вступу в університети у нашому коледжі налагоджена система профорієнтаційної роботи.

4 квітня 2019 р. У Самбірському медичному коледжі відбулась профорієнтаційна зустріч за участю Роберта Мартуса, координатора українсько-польського медичного проекту в Україні. На зустрічі були присутні 78 студентів- випускників зі спеціальностей «Сестринська справа» та «Лікувальна справа». Зустріч пройшла в атмосфері конструктивного діалогу, під час якого було висвітлено найбільш актуальні питання – напрями професійної підготовки, комфортність та якість навчання, стипендіальне забезпечення, можливості проживання і працевлаштування, кар’єрного зросту, професійної самореалізації в європейському просторі.

 

9 квітня 2019 р. У Самбірському медичному коледжі була проведена зустріч із представниками Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка в рамках профорієнтаційної роботи. На зустрічі були присутні 76 студентів- випускників зі спеціальностей «Сестринська справа» та «Лікувальна справа». Представник університету кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи висвітлила сучасні тенденції розвитку соціальної галузі України, надала інформацію про спеціальності та освітні програми Тернопільського національного педагогічного університету, заохочуючи молодших спеціалістів продовжувати навчання для здобуття вищої освіти.

Студентам були роздані буклети з інформацією, щодо навчання в ТНПУ.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

279701
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
488
864
3863
272712
12285
10582
279701

Ваш IP: 52.23.234.7
Время: 2019-05-25 02:04:47

Phoca - Google AdSense Easy