Самбірський медичний коледж

Уроків Чорнобиля людство не забуде

Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Цими днями весь світ відзначає сумну дату Чорнобильської трагедії. В 33-ті роковини ми згадуємо трагічні події та говоримо, що подібне ніколи не має повторитися знову. Але чи дійсно достатньо уваги приділяється цій загрозі? Реальність постійно кидає нові виклики всьому людству.

Аварію на Чорнобильській АЕС вважають безпрецедентною техногенною катастрофою за масштабами та наслідками. Ще й сьогодні ми не можемо сповна оцінити й осмислити наслідки фатального вибуху, щоб спрогнозувати його відлуння в майбутньому. Знаємо тільки одне: це – назавжди.

26 квітня оголошено Міжнародним днем пам’яті про Чорнобиль. Таке рішення з ініціативи делегації України прийняла 50 сесія Генеральної асамблеї ООН.

Самбірський медичний коледж не був осторонь цього незабутнього дня в історії нашої держави. 23 квітня 2019 року студенти та викладачі нашого коледжу зібралися разом на вечір – спогад " Незабутнє: минуло 33 роки від Чорнобильської трагедії".

Розповідь ведучих, кадри кінохроніки, фотографії, повернули присутніх у ті страшні для України квітневі дні 1986 року.

Ми завжди будемо пам'ятати та вшановувати всіх, хто першим прийняв на себе удар аварії, хто, ризикуючи власним здоров'ям та життям, працював у зоні радіаційного забруднення, хто, залишивши рідні домівки, став переселенцем. Чимало з них відійшли у Вічність. Ми схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя і здоров’я на вівтар нашого порятунку. Світла їм пам’ять… Низький уклін та щира вдячність всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які сьогодні поряд з нами! Здоров’я, довголіття, оптимізму, добра та щастя всім і МИРУ та благополуччя нашій Україні!

Вечір підготували студенти 1 Б фармації під керівництвом керівника групи Свястин А.М.

26 квітня!
Люди, не проспіть!
Атомне століття раною горить.
Кличе кожне серце з злом на боротьбу,
Щоб зустріли люди вранішню зорю.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

346562
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
492
444
6030
334284
21697
24578
346562

Ваш IP: 34.236.190.216
Время: 2019-08-23 09:45:59

Phoca - Google AdSense Easy