Самбірський медичний коледж

МОЛОДІ НАУКОВЦІ САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

10-12 квітня 2019 року на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького проходила 80-та наукова конференція студентів та молодих вчених (Lviv Young Scientists International Conference). Зі словом вітання до присутніх звернувся  ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. Він, зокрема, зауважив: «Не кожен із вас стане науковцем – кандидатом чи доктором наук -, але прагнення заглянути далі, за горизонт, безумовно, придасться в житті. І завжди пам’ятайте, що медична наука потребує жертовності та душевної чистоти».

Цьогорічна конференція студентів та молодих вчених стала наймасштабнішою в історії СНТ. Триденна програма була складена таким чином, що всі учасники мали змогу не лише представити свої наукові здобутки, а й отримати море позитивних вражень від організованих під час конференції подій.

В конференції прийняли участь викладачі та студенти нашого коледжу. Студентка групи 4-Ам/с Марія Головчак презентувала тему «Біоетичний вимір проблеми куріння: соціологічне дослідження» (науковий керівник Мартинюк М.М.). З доповіддю та презентацією «Загрози булінгу і його впливи в студентському середовищі» виступили студентки групи 4-м/с(11) Олена Кильник та Софія Інкало (науковий керівник –Казан І.В.).

 

Загалом у конференції взяло участь більш як 600 молодих науковців, які мали змогу представити свої наукові досягнення у багатьох галузях не лише медицини, але й загальнопрофільних дисциплін. Насичена програма конференції включала в себе цікаві наукові лекції та інформативні майстер-класи, тож кожен учасник цього багатопланового наукового заходу почерпнув для себе неабиякий досвід та мотивацію для подальшого розвитку!

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

392285
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
553
337
2102
386917
14423
22319
392285

Ваш IP: 34.204.168.57
Время: 2019-10-24 02:05:32

Phoca - Google AdSense Easy