Самбірський медичний коледж

Тренінги з надання домедичної допомоги

     

Викладачами хірургії Киретів В.В., медсестринства в хірургії Сарахман І.В., анестезіології та реаніматології Кіт М.П., військово-медичної підготовки та медицини надзвичайних ситуацій Падко Р.В., під керівництвом голови циклової комісії професійних дисциплін хірургічного циклу Бобак К.М. проводилися тренінги з надання домедичної допомоги. Такі навчання проходили для вчителів та учнів у початковій школі №2 м.Самбора, Мостиській середній загальноосвітній школі №2 і №3.

     В останні роки спостерігається тенденція до збільшення числа травмованих, особливо під час дорожньо-шляхової пригоди та побутової травми. Надання першої домедичної допомоги варто знати всім, адже, саме до приїзду медиків часто спливає дорогоцінний час, коли можна врятувати життя чи не допустити погіршення стану. Надавати таку допомогу можуть усі, хто здатний її здійснити до приїзду медичних працівників. Тому, навчання надання першої допомоги населення є актуальним. Адже, від своєчасних правильних дій, і лише тоді, коли ви почуваєтесь впевнено і знаєте, що можете це зробити залежить чиєсь життя.

 

 

     Оскільки, основною причиною летальності у потерпілих на долікарському етапі є кровотечі, то метою тренінгу є донести до населення наші знання, досвід і максимально відпрацьовувати методи зупинки кровотечі, послідовність і обсяг дій при травмі, а саме: накладання пов᾽язок, підручних та стандартних шин. Відомо, що при кровотечі, порушенні прохідності дихальних шляхів, зупинці серця виникають незворотні зміни в організмі протягом кількох хвилин. Тому, важливо до приїзду швидкої медичної допомоги володіти базовими знаннями, щодо надання домедичної допомоги. Маємо надію, що отримані знання допоможуть нашим слухачам діяти швидко та правильно в екстремальних ситуаціях.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

425589
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
407
755
1162
420349
5240
20827
425589

Ваш IP: 18.207.238.169
Время: 2019-12-09 16:53:43

Phoca - Google AdSense Easy