Самбірський медичний коледж

Творча зустріч з письменником Олександром Гордоном

Творча зустріч з письменником

Олександром Гордоном -

львів’янином, заступником голови Національної cпілки письменниківУкраїни у 2016-2019 рр.

 

1 жовтня в приміщенні бібліотеки Самбірського медичного коледжу відбулась зустріч з відомим українським поетом Олександром Гордоном, під час якої було презентовано студентській молоді нові книги «Міста і рими», «Вежа любові», «Ірпінь. Поезія.Любов», «Холодноярська мова». О. Гордон -автор близько 30 поетичних книжок, 12 збірок перекладів, книжки прози "Львівські легенди", автор-упорядник Популярної енциклопедії Львова та кількох поетичних і перекладних антологій. Його твори перекладено англійською, грецькою, італійською, німецькою, польською, угорською, російською, чеською, шведською мовами й есперанто, постійно друкуються у польських антологіях поезії.

Здається, не існує тих жанрів і технік віршування, в яких би Олександр Гордон не повправлявся б. Кожна книжка О. Гордона привносить у нашу літературу щось нове, оригінальне, відкриває широкі горизонти художнього відтворення дійсності, засвідчує філігранне поєднання класичних традицій української і світової літератури з модерним баченням ролі поета і поезії у формуванні сучасного культурного простору, усвідомленням усього розмаїття проблематики, тем і мотивів.

Пан Олександр читав свої вірші, де кожний рядок спонукає до роздумів. Вони сповнені щемкою любов'ю до рідного Львова, свого народу, української землі. Він відповідав на запитання про літературну творчість, переконання, уподобання і захоплення.

Зустріч з письменником стала важливим емоційним досвідом в процесі становлення світогляду молоді.

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

425606
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
424
755
1179
420349
5257
20827
425606

Ваш IP: 18.207.238.169
Время: 2019-12-09 17:21:34

Phoca - Google AdSense Easy