Самбірський медичний коледж

Виховний захід "Легенди та міфи про лікарські рослини"

7 листопада у Самбірському медичному коледжі відбувся виховний захід "Легенди та міфи про лікарські рослини" в групі 2 А спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» (3228 фармацевт) під керівництвом викладача дисципліни "Фармакогнозія", керівника групи 2А Фр Прибасної О.О.

Метою цієї презентації було виховання професійної орієнтації, ознайомлення студентів з лікарськими рослинами України, народними повір'ями та традиціями, легендами, прислів'ями, прикметами, вивчення рідного краю та ощадливе відношення до рослин, формування пізнавального розвитку студентів в умовах реального навчального процесу з фармакогнозії, раціональне використання лікарських рослин.

Незбагненна краса навколишнього світу завжди бентежила людей, змушуючи шукати їй, бодай, якогось пояснення. Тому в народній творчості знайдеться чимало легенд про природу й природнє оточення.

Особливо загадковими людям завжди видавалися рослини – майже нерухомі істоти, що тягнуться з землі вгору, до неба; що вмирають восени і знову народжуються навесні, що дають людям їжу, деревину, волокно, тощо.

Студенти цікаво описали лікарські рослини в оповідях та легендах. Постійним був наголос на збереження українських традицій, їх пам'ять. У сценарії були використані відеоматеріали українських художніх кінострічок, інформаційних каналів, розповіді науковців.

Майбутні фармацевти прикрасили виховний захід чудовими віршами про рослини, якими багата наша Україна, виконали одну з найвідоміших пісень Володимира Івасюка - символ сучасної української музики - «Червону руту».

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

425594
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
412
755
1167
420349
5245
20827
425594

Ваш IP: 18.207.238.169
Время: 2019-12-09 16:57:20

Phoca - Google AdSense Easy