Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

МОЛОДІ НАУКОВЦІ САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

5 грудня 2019 року в приміщенні педагогічного коледжу проходила міжвузівська науково-практична конференція на тему: «Світ навколо нас», в якій приймали участь студенти Львівського національного медичного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету, Самбірського педагогічного та Самбірського медичного коледжів.

На сучасному етапі розвитку суспільства, у зв’язку з різноманітними кризовими явищами, актуальними є дослідження, пов’язані з особистісним зростанням молодої людини. У нинішньому освітньому просторі все більшого розповсюдження набуває міждисциплінарний підхід до проблеми розвитку людини, що допускає інтеграцію конкретних наукових знань, які належать до різних галузей – вікової фізіології, генетики, психології розвитку.

Світ, в якому ми живемо, цікавий і багатогранний - це планета Земля. Вона містить в собі багато звіданих і незвіданих речей, цікавих фактів і таємниць. Одна з них - народження близнюків, у яких одна доля на двох

Самбірський медичний коледж презентували студентки Казан Марта 1-Бфр (відділення "Фармація") та Шамрай Аліна 1-Аф ( відділення "Лікувальна справа") з дослідницьким проектом на тему: «Близнюки - одна доля на двох» (супроводжувався мультимедійною презентацією), під керівництвом викладача біології та екології - Созанської Ольги Іллівни.

 

                                                           

   Викладач та учасники конференції отримали сертифікати

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

560047
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
793
479
1272
553566
4423
19513
560047

Ваш IP: 18.232.186.117
Время: 2020-07-06 08:41:22