Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Теоретична студентська конференція

12 грудня 2019р. в Самбірському медичному коледжі відбулася науково – теоретична студентська конференція на тему: «ПСИХОСОМАТИЧНІ РОЗЛАДИ. СОЦІАЛЬНО-МЕДИЧНІ АСПЕКТИ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я СУСПІЛЬСТВА».

Доповідачами на конференції були студенти: Винницька Н.VБф) «ПСИХОСОМАТИЧНІ РОЗЛАДИ» (керівник: викладач дисципліни «Основи психології та міжособове спілкування» Нанівська Л.М.) та Ващак В.VБф) із доповіддю «ПСИХОСОМАТИЧНІ РОЗЛАДИ» (керівник: викладач дисципліни «Cоціальна медицина і ООЗ» Шпак В.В.)

У вступному слові викладач дисципліни «Основи психології та міжособове спілкування» Л.М. Нанівська обгрунтувала вибір даної теми.

Вона зазначила, що в останні роки в Україні значно зріс інтерес до вивчення взаємозв’язку суспільного розвитку та психічного здоров’я. Стан економіки, суспільно-політична ситуація в країні призвели до погіршення здоров’я населення, перш за все – психічного.

Результат аналізу динаміки психічних розладів свідчить про підвищення рівня психосоматичних розладів, у виникненні яких важливу роль відіграють соціально-економічні фактори. Контингент осіб, які мають психосоматичні розлади, значною мірою поповнюється за рахунок людей, постраждалих від військових дій, стихійних лих, аварій та катастроф.

Психосоматичні розлади на сьогоднішній день є не тільки медичною, але й соціальною проблемою.

Тому метою конференції було – дослідити роль соціально – психологічних факторів у формуванні і перебігу психічних та психосоматичних розладів.

Підвів підсумки конференції викладач дисципліни «Cоціальна медицина і ООЗ» Шпак В.В., який зазначив, що, за визначенням ВООЗ, психічне здоров'я є не просто відсутністю психічного розладу, це стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій власний потенціал, впоратися із життєвими стресами, продуктивно та плідно працювати, а також робити внесок у життя своєї спільноти. Інакше кажучи, психічно здорова людина, яка немає симптомів та синдромів психічних розладів, соціально адаптована та отримує задоволення від життя.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

560031
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
777
479
1256
553566
4407
19513
560031

Ваш IP: 18.232.186.117
Время: 2020-07-06 08:16:53