Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Круглий стіл на тему: «Аспекти та актуальні питання репродуктивного здоров’я молоді»

25 листопада у ВНКЗ ЛОР «Самбірський медичний коледж» проведено круглий стіл з участю практикуючого психолога Дзюби О.І. та викладачів професійних дисциплін акушерського циклу: Зубик О.С., Штурмай В.Я., Максимовської З.І. В обговоренні активну участь приймали студенти 3-х і 4-х курсів.

Для продовження життя на Землі природа забезпечила усьому живому здатність до розмноження – репродукції. Але тільки людина може вирішувати питання про час народження дітей та їх кількість. Та часто людина стикається з досить значними проблемами, більшість з яких пов’язана з незнанням елементарних фактів про своє репродуктивне здоров’я і можливості його збереження.

Бесіда була сформована в контексті питання-відповіді. На початку заходу вступне слово мала викладач дисциплін «Акушерство» та «Гінекологія» Зубик О.С., яка наголосила про проблеми стану репродуктивного здоров’я молоді, а практикуючий психолог Дзюба О.І. підкреслила, що за даними МОЗ України, нині кожна шоста дитина народжується з відхиленнями здоров’я, перш за все, внаслідок поганої спадковості. Часто на початок репродуктивного віку майбутні батьки вже мають низку захворювань, лише за останні 5 років загальна захворюваність жінок молодого віку зросла на 20,6%. При цьому підвищилась частота хвороб, які в перспективі можуть ускладнювати перебіг вагітності та пологів.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

560055
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
801
479
1280
553566
4431
19513
560055

Ваш IP: 18.232.186.117
Время: 2020-07-06 08:59:53