Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Тріумф науки…

Фото взяте з офіційного сайту Телеканал новини «24»

Такими словами можна охарактеризувати конференцію, яка пройшла у коледжі з теми: "Нобелівська премія". Дирекція, викладачі, студенти навчального закладу отримали змогу ще раз ознайомитися з лауреатами цьогорічної, і не тільки, престижної світової нагороди. В рамках цього дійства відбулася популяризація найважливіших світових наукових досягнень.

Організатори конференції, викладачі фізики Гриців О.Й. та Ковальчук С.П., в процесі підготовки заходу, надали можливість студентам самостійно обирати питання з теми та ракурс їх висвітлення. Тому студенти підготували проекти про Нобелівських лауреатів в галузях, які вивчають у загальноосвітньому циклі - фізики, хімії, літератури, а також у номінації, яка тісно переплітається з їх майбутньою професією - фізіології чи медицини. Так конференція стала інформативною, ознайомлювальною, пізнавальною.

 

Студенти спеціальності "Медсестринство": Стецишин Христина виступила з презентацією про життєвий і творчий шлях Альфреда Нобеля, Ярема Оксана обрала для виступу тему про лауреатів нобелівської премії в галузі медицини, Здреник Володимир уподобав тему про Нобелівських лауреатів в номінації хімія, так як він вважає, що винаходи, зроблені в цій галузі, вагомо прислужилися людству у фармакології та медицині.

Студенти спеціальності "Фармація, промислова фармація": Онишко Юлія та Паленик Анастасія презентували повідомлення про лауреатів Нобелівської премії 2019 року, а студентка Казан Марта зробила відбірку цікавих фактів про Нобелівську премію-2019.

Студенти під час конференції вели власні нотатки, щоб в майбутньому використовувати отриману інформацію у навчанні. Цікавою була думка студентки Онишко Юлії, котра зазначила, що такі конференції дають можливість розширити свій кругозір, відчути впевненість у собі при виступі перед публікою і прикладені зусилля на підготовку, варті відчуття сатисфакції після виступу. З іншого боку до питання оцінки даного заходу підійшла студентка Кирик Уляна, яка сказала, що конференція була мотивуючою, а сама премія, про яку вони почули – вагома, яка стимулює до подальшої праці над собою.

 

 

Під завершення конференції присутні в авдиторії отримали змогу переглянути фільми про визначні наукові винаходи у 2017 та 2018 роках. У заключному слові викладачі-організатори конференції подякували учасникам і висловили побажання, щоб такі грудневі конференції стали в коледжі традиційними. А також плекають надію, що серед всіх присутніх на конференції є потенційні нобеліанти.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

641249
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
366
1066
8624
625582
20659
31767
641249

Ваш IP: 3.231.167.166
Время: 2020-09-19 09:31:34