Самбірський медичний коледж

Обласна конференція з фізики

12 лютого 2020 року студенти 1-го курсу спеціальностей «Медсестринство» та «Фармація, промислова фармація», під керівництвом викладача фізики Гриців О.Й., взяли участь в обласній науково-пошуковій конференції студентів ФПО. Конференція проводилась з теми «Фізичні аспекти технологічних процесів лісової промисловості» і проходила у Львівському фаховому технологічному коледжі державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України». Присутнім в авдиторії - викладачам фізики та студентам фахової передвищої освіти області - були представлені роботи в різноманітних ракурсах даної тематики. Зокрема, студенти-медики нашого коледжу продемонстрували такі свої доробки:

- Кирик Уляна з групи 1-А ф. виступила з презентацією по темі «Фізичні аспекти технологічних процесів лісової промисловості»;

- Паленик Анастасія з групи 1-Б фр. представила свою роботу з теми «Фізика в лісовому господарстві»;

- Онишко Юлія з групи 1-Б фр. продемонструвала свій виступ з теми «Фізика і лісове господарство»;

- Шпак Юлія з групи 1-А ф. ознайомила присутніх зі своїм проєктом по темі «Фізика в лісовій та деревообробній промисловості».

Досвід, який студенти коледжу отримали, готуючись до конференції - вагомий. Адже заявлена тема конференції для студентів-першокурсників, тим паче, студентів-медиків, була новою і маловідомою. Але студентки змогли подолати свою недостатню обізнаність в даному питанні, більше ознайомитись з галуззю лісового господарства, віднайти цікавий матеріал і гідно представити наш коледж на конференції. Як відзначила голова обласного методичного об´єднання викладачів фізики ФПО О.П.Врублевська, Самбірський медичний коледж посвідчив себе достатньою кількістю і якістю виступів. Також вона сказала, що країна увійшла в ринок праці і кожен повинен уміти достойно пред´явити свій науковий ресурс і потенціал на цьому ринку. Саме такі науково-пошукові конференції, де студенти разом зі своїми викладачами, опрацьовують багато матеріалу і вчаться презентувати його перед авдиторією слухачів, сприяють реалізації цих завдань. Під завершення конференції Оксана Петрівна подякувала всім доповідачам, а також їхнім керівникам за активну участь і вручила дипломи.

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

535749
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
496
488
5800
524476
21002
15527
535749

Ваш IP: 3.231.220.225
Время: 2020-05-30 16:41:50