Самбірський медичний коледж

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого з метою вшанування Героїв Небесної Сотні та з нагоди Дня пам'яті у Самбірському медичному коледжі студенти гр. 1А фарм. під керівництвом Павелчак О.С. провели виховний захід, який ще раз нагадав нам найстрашніші сторінки української історії.

 „Небесною сотнею”  назвали  українців,  які загинули в центрі  Києва,  на Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській, під час масових акцій протесту. 

Ким були? До чого прагнули ці люди? Вони не були,  ні екстремістами, ні терористами, ні фашистами. Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли, на так званий Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію. Учителі  та студенти, підприємці та журналісти, вчені та академіки, художники та музиканти, громадські діячі та прості робітники. Люди, які жили у різних куточках України. Такі здавалося б різні… Але – ні! Вони були схожими між собою. Дуже схожими! Схожими серцями, у яких, на перекір безвір’ю, безнадії та ненависті, що нав’язуються нам духом цього світу, жили віра, надія та любов. Віра – у перемогу добра над злом, правди – над неправдою та кривдою. Надія – на краще майбутнє для своєї країни, своїх дітей. Любов – до України, справжніми синами якої вони були , є і будуть.

Небесна сотня” – ці люди пожертвували собою заради нас, нашої мрії про краще майбутнє. Ми не маємо права забувати їх, і те, за що вони віддали своє життя. Хотілося б завершити рядками з відомого вірша:

Героям України – слава!

Благословенна та держава,

Що має відданих синів!

Нехай боронить Матір Божа

Усіх дітей твоїх , Вкраїно,

Від ворожнечі та війни.

Слава Україні! Героям Слава!

Тож вшануємо хвилиною мовчання пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні. Хай палають свічки пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю….

В холі навчального корпусу був презентований куточок пам’яті «Небесна сотня».

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

535808
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
555
488
5859
524476
21061
15527
535808

Ваш IP: 3.231.220.225
Время: 2020-05-30 18:42:40