Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Міжнародний день рідної мови

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Закляклий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П. Куліш

Рідна мова є одним з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Вона є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. Краса і сила рідної мови таїться не в її фонетичних перевагах і не в її привілейованому становищі супроти інших мов, а в здатності впливати на почуття людини, змушувати бриніти найтонші струни людської душі. Про це писав знаменитий письменник і мовознавець Борис Антоненко-Давидович.

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято, запровадили його в 1999 році на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Цьогоріч, у зв’язку з епідемією COVID-19, студенти 1-Афр Самбірського фахового медичного коледжу, разом із викладачами-філологами (Куциндою Л.Я, Рогач М.М) та куратором групи Ковальчук С.П. зняли ОНЛАЙН-РОЛИК, присвячений захисту нашої рідної української мови.

Студенти нашого закладу залюбки опитували перехожих про їхнє ставлення до рідної мови, одночасно робили висновки для себе. Молодь - це наше майбутнє. У нашому «Alma mater» ми розвиваємо та оберігаємо рідну мову.

Отже, любімо нашу мову, бо у ній наше майбутнє і майбутнє України!

Пам’ятаймо, що мова – безцінний скарб, який ми отримали у спадщину і мусимо передати далі. Розмовляйте українською - ваша душа співатиме!

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

794981
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
412
765
5661
785600
16094
18209
794981

Ваш IP: 18.206.12.76
Время: 2021-04-23 07:53:00