Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Зустріч із керівником Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Найбільш хвилюючим питанням для будь-якого студента (а тим більше випускника) є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила коледж, навіть за умови престижності отриманої освіти інколи буває нелегко. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців із достатнім досвідом професійної діяльності й не дуже полюбляє перейматися проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Саме з метою допомоги студентам і випускникам нашого навчального закладу у сфері пошуку роботи відбулася зустріч із керівником Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрієм Васьком.

Під час зустрічі Андрій Романович наголосив: «Нам потрібне омолодження нашої команди і ми готові приймати на роботу молодих: навчати їх, чого самі вміємо, вводити в свій колектив. Адже молодь - це наше майбутнє.

Наша установа має 72 пункти базування по області. На території Львова є найбільше бригад. Є 2400 працівників. Система екстреної медичної допомоги на сьогоднішній день є в пріоритеті. Заробітна плата є найвищою. Фельдшери і медсестри мають зарплату від 15-17 тис.грн. до 20 000 тис.грн. Всі працівники мають нову сучасну уніформу і якісне взуття. Створені добрі умови для праці. Пункти є повністю забезпечені медикаментами і всім необхідним.

Практично на кожному пункті ЕМД є резерви, куди ви могли б піти працювати. За 5 років до 50% особового складу треба оновити. Без фельдшера немає ЕМД. »

Андрій Романович продемонстрував відео про реальне життя екстреної медичної допомоги.

Важливо, щоб молоді фахівці не шукали заробітку за кордоном, а були готові працювати для держави. Тому що держава їх вивчила.

Директор коледжу Ковальчук Любомир Маркіянович подякував Андрію Романовичу за змістовну розповідь і зауважив, що його слова запали в серця наших студентів та побажав успіхів у важкій, але благородній праці. Налагодження співпраці з Центром екстреної допомоги має для нас ключове значення, так як ми дбаємо про подальшу долю наших випускників, наголосив Любомир Маркіянович.

Директор коледжу висловив сподівання, що ця співпраця буде продовжуватися в подальшому. Зазначив, що багато з наших випускників успішно працюють в службі екстреної медичної допомоги і ми ними пишаємося, так як вони перебувають на передовій в боротьбі з коронавірусом.

Професії в медицині змінюють людину на краще.

А колектив і студенти Самбірського медичного коледжу спираються на історію, реально оцінюють проблеми сьогодення і прямують в майбутнє. 

 

 

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

812258
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
329
509
838
805997
13279
20092
812258

Ваш IP: 3.236.118.225
Время: 2021-05-17 20:13:56