Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Тиждень медсестринства циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа

     11-17 травня в Самбірському фаховому медичному коледжі проводився тиждень медсестринства циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа в он-лайн режимі. Карантин вніс свої корективи, але не позначився на наповненості тижня.

11.05

Тиждень розпочався он-лайн конференцією «Анрі Дюнан засновник Товариства Червоного Хреста».

13.05

В рамках предметно-методичного тижня циклової комісії основ медсестринства студенти 2-х курсів освітньо-професійної програми Сестринська справа взяли участь у он-лайн конкурсі виготовлення санбюлетнів.

Цього ж дня викладачі Головачук Л.М., Мураль Н.І., Савка Л.С., Разінкова Л.І., та студенти  2-х курсів спеціалізації «Сестринська справа» підготували та провели :

-Конкурс на краще знання дисципліни «Основи медсестринства». Під час конкурсу студенти продемонстрували свої знання, уміння та навички, отриманні на заняттях.

-Інформаційний вісник «Видатні медики». Метою, яку перед собою ставили викладачі та студенти при підготовці заходу, було поглибити знання студентів про життєвий шлях Ф. Найтінгейл, В.Гендерсон, Ліни Гегоч, Доротеї Орем та інших. Розглядались питання високого професіоналізму, самопожертви, гуманності,  милосердя, готовності цілком віддати себе обраній професії.

17.05

В рамках тижня циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа студенти 2-х курсів спеціалізації «Сестринська справа» здійснили он-лайн екскурсію в «Самбірський територіальний центр. Стаціонарне відділення для одиноких престарілих».

17.05 Підведення підсумків

Учасники заходів з великою зацікавленістю ознайомились з інформацією, яку підготували студенти, що об’єднались у творчі тематичні групи під керівництвом викладачів.

Роль медсестри в лікувальному процесі постійно розвивається і зростає.

Нові фахові знання і вміння завжди будуть у нагоді. Проведений тиждень сприяв пробудженню інтересу до фахових дисциплін і демонстрації важливості освіти.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

829925
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
95
609
95
826184
9186
21760
829925

Ваш IP: 3.236.98.69
Время: 2021-06-20 03:58:09