Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

ДОСКОНАЛОСТІ НЕМАЄ МЕЖ

30.06.2021 року студенти та викладачі Самбірського фахового медичного коледжу залучилися до тренінгу з питань надання екстреної медичної допомоги, проведеного спеціалістами навчально-тренувального відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який очолює Людмила Герав рамках сумісних навчань згідно угоди про співпрацю за погодженням директора департаменту охорони здоров’я.Приємно відзначити, що в складі тренінгової групи єколишня наша випускниця Оксана Семен ( нині старший фельдшер Стрийської станції. Учасником  тренінгу булизавідувач станції екстреної медичної допомоги «Самбір»Саган Андрій Дмитрович та старший фельдшер Андрій Голод, якого визнано найкращим медпрацівником України. У серпні минулого року він отримав «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медичний працівник». Тренінг проводився для студентів 2,3 курсів спеціальності 223 «Медсестринство», в тому числі і нинішніх випускників - майбутніх фельдшерів та медичних сестер.

Його мета – надання невідкладної медичної допомоги при гострій коронарній недостатності та відпрацювання навиків цієї допомоги на догоспітальному етапі за допомогою сучасних тренажерів, обладнання з використанням новітніх методик.

Такі тренінги проводяться у нашому навчальному закладі щороку. Це дає добрий ефект, так якколедж скеровує у Львівський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 12-15 випускників, які зможуть працювати у профільних станціях, що знаходяться і в Старому Самборі, Турці, Яворові, Червонограді та інших районнихцентрах, зрозуміло, що після відповідного стажування.

Під час тренінгу кожен його учасник зміг відчути себе справжнім рятівником- потренуватися на манекені виконувати сучасні аспекти проведення серцево- легеневої та церебральної реанімації і використовувати при потребі АЗД під керівництвомтренерів.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрію Ваську, завідуючій відділенням навчально-тренувального відділу екстреної медичної допомоги Людмилі Гері та її команді:лікарю Щебелю Олегу, фельдшеру Макар (Семен) Оксані за проведення тренінгу та навчання студентів.

Ці знання та вміння майбутні фельдшери та медсестри зможуть використати як у професійній діяльності , так і в повсякденному житті.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

855607
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
645
1636
5219
845178
20862
14006
855607

Ваш IP: 35.172.136.29
Время: 2021-07-31 22:29:36