Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Налагодження співпраці з Німецько-Українським освітнім центром

28.07.2021 року в Самбірському фаховому медичному коледжі відбулась зустріч директора коледжу Любомира Ковальчука з директором Німецько-Українського освітнього центру Денисом Невінським, спеціалістом цього центру Ольгою Швайкою та представником з Німеччини Гайко Шулером. Вони повідомили, що Німецько-Український освітній центр – це інноваційна освітня структура, створена в рамках співпраці Національного університету «Львівська політехніка» та Торгово-промислової палати м. Ерфурта, метою якої є підтримка української професійно-технічної освіти через її оновлення відповідно до європейських стандартів та надання студентам коледжів можливості отримати офіційний німецький диплом про їхню кваліфікацію, здобуття нових практичних навичок і також удосконалити знання німецької мови.

Денис Невінський розповів про напрацьований досвід навчання студентів з України і їхню практику в Німеччині. Гості також зауважили, що раніше ця можливість була здебільшого для студентів технічних спеціальностей, але зараз вони бачать великі перспективи реалізації цього проєкту для студентів медичних спеціальностей і сподіваються на тісну співпрацю з Самбірським фаховим медичним коледжем.

Наприкінці зустрічі директор коледжу Любомир Ковальчук подякував за конструктивну розмову і висловив сподівання на розвиток ділових стосунків у майбутньому.

Було домовлено про наступний візит та їхню зустріч зі студентами на початку навчального року.

 

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

878543
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1290
199
2306
874113
8659
14555
878543

Ваш IP: 3.227.235.216
Время: 2021-09-23 22:03:07