Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "У СВІТІ ЗАПАХІВ…"

16.09.2021 року в Самбірському фаховому медичному коледжі відбулася науково-практична конференція "У світі запахів… ".

Доповідачами були студенти групи 3А спеціальності 226 Фармація, промислова фармація: Бугрій Юлія, Кліщун Марта, Кіцак Володимир, Кушнір Марія, Матківська Марія, Галадій Наталія, Тимо Тетяна, Дрозд Анастасія, Волошин Ілона, Мороз Мар'яна, Шеменда Соломія, Мазур Юлія. Ними були розглянуті наступні питання: основне поняття про запахи, механізм їх сприймання, дослідження запахів та їх класифікація, походження, склад та різноманітність ефірних олій, їх добування, застосування і значення.

Зокрема, йшлося про те, що нюхові стимули можуть здійснювати як позитивну, так і негативну дію. Тому людина свідомо прагне оточити себе приємними запахами. Неможливо охарактеризувати запах, не називаючи речовину чи предмет, якому він притаманний; неможливо викликати в уяві будь-який запах, не пов’язуючи його з певним предметом.

Сучасний ритм життя надає мінімальну можливість спілкування з живою природою, а повсякденні контакти з людьми супроводжуються затратами величезної кількості енергії. Ефірні олії допомагають м’яко і ненав’язливо поповнити внутрішню силу, знайти гармонію і очистити організм.

Вчені підтвердили дослідження Гатефоссе: натуральні ефірні олії дійсно мають цілющі властивості і, більше того, здатні «розбудити» сили, що дрімають в людині.

Особливість  ефірних олій  в тому, що вони мають одночасно енергетичний і фармакологічний вплив, дарують гармонію душі і тіла, допомагають зняти напругу і відновити сили. Крім того,  олії є багатими джерелами вітамінів, мінералів, антибіотиків і феромонів, всі вони мають природне походження і потужний вплив на організм людини. Якщо використовувати ці засоби правильно і в помірній кількості, вони принесуть тільки позитивний результат.

Куратором науково-практичної конференції була викладач дисципліни «Фармакогнозія», спеціаліст вищої категорії Олена Олександрівна Прибасна.

При підготовці та проведенні конференції були розкриті інтелектуальні та творчі здібності студентів, зацікавленість до пошукової роботи, навики публічного виступу, навички самостійної роботи з вивчення дисциплін, що не входять в навчальні плани та програми, підвищення якості підготовки фахівців за рахунок творчого підходу до засвоєння студентами додаткового навчального матеріалу.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

890583
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
240
415
240
887235
8420
12279
890583

Ваш IP: 3.236.51.151
Время: 2021-10-24 06:17:33