Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Зустріч з лауреатом медичного "Оскару" в Україні

В Самбірському фаховому медичному коледжі пройшла зустріч з лауреатом "Ордену Святого Пантелеймона" Андрієм Голодом, який удостоєний цієї нагороди як найкращий медпрацівник 2020 року. Андрій Голод є випускником тоді ще Самбірського медичного училища 1996 року. Вже 25 років він працює фельдшером "швидкої". Про професійний шлях становлення присутні в залі викладачі та студенти дізнались з цікаво зібраних і продемонстрованих матеріалів про п. Андрія. У вступному слові викладач коледжу Оксана Гриців сказала, що ми пишаємось тими випускниками, які стоять на сторожі людського життя, а, особливо, тими, які здобувають державне визнання і високих нагород у фаху, який вони отримали в стінах коледжу. На початку зустрічі Діана Зубаль − студентка 2-Аф виступила з презентацією про "Орден Святого Пантелеймона" як громадську відзнаку в Україні за професіоналізм та милосердя, яка присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я та суспільному житті. Присутні в залі переглянули відеофільм компанії НТА "Голод Андрій - найкращий медпрацівник 2020 року", в якому продемонстровані цікаві факти з професійної діяльності п. Андрія на станції швидкої допомоги м. Львова, його робота фельдшером у зоні АТО, відгуки колег по роботі. Ми щиро раді, що Андрій Голод повернувся до рідного міста і з недавнього часу працює старшим фельдшером Самбірської станції екстреної медичної допомоги. У своєму виступі Андрій Голод поділився своїм професійним досвідом, акцентував увагу на складнощах, які виникають при чергуваннях, наголосив на важливості прийняття правильного швидкого рішення, вміння працювати в команді при наданні екстреної допомоги. Поділився спогадами про нелегкі моменти роботи фельдшера в зоні АТО.

Андрій Юрійович націлив студентів фельдшерського відділення на отриманні високих теоретичних і практичних знань, тонкощах психологічного гарту фельдшера на сучасному етапі. Розповів про нові підходи, методи та перспективи роботи екстреної допомоги в процесі її теперішнього реформування. Наголосив про плани організувати курси навчання першої домедичної допомоги BLS (Basic Life Support), говорив про співпрацю в цих намірах.

Після цікавого висококваліфікованого, професійного виступу, студенти задавали питання п.Андрію та отримали настанови на шлях становлення до високих здобутків та нагород у майбутній професії фельдшера.

Святкову атмосферу створювали пісні "Медикам уклін!" та "Сонце грає" у виконанні студентів 2 і 3-го курсів спеціальності "Фармація, промислова фармація" Вікторії Бабій та Ірини Волянської, підготовлені музичним керівником коледжу Павлом Буряком.

 

 

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

890592
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
249
415
249
887235
8429
12279
890592

Ваш IP: 3.236.51.151
Время: 2021-10-24 07:02:45