Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

Щорічно в другу суботу жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

12 жовтня 2021 року викладачами циклової комісії професійних дисциплін хірургічного циклу було проведено науково-практичну конференцію, приурочену цьому дню.

На конференції виступили студентки 4 Б м/сСтефанія Варениця, яка висвітлила історію розвитку паліативної допомоги; Милян Олеся акцентувала увагу на медичних, соціальних, практичних і духовних потребах людей, які мають невиліковні захворювання, а також про СРЛ «Хоспіс».

Викладач медсестринства в хірургії Сарахман І.В. поділилася досвідом волонтерської діяльності у Хоспісі та виїзній паліативній службі до важкохворих.

Викладач медсестринства в офтальмології, керівник гуртка вузьких дисциплін Мартинюк М.М. розповіла про волонтерську діяльність за кордоном, наголосила на особистих якостях медиків, бажанні допомогти паліативним пацієнтам, навела приклад реалізації новітніх методик лікування важкохворих.

До уваги учасників конференції магістранткою Львівської медичної академії ім. А. Крупинського Головчак Марією було представлено аналітико-порівняльне дослідження на тему: «Проблема евтаназії в контексті біоетики. Протидія евтаназії – паліативне лікування».

Викладач анестезіології та реаніматології Кіт М.П. доповіла про особливості надання невідкладної допомоги при серцево-судинній та дихальній недостатності.

Підсумовуючи, голова циклової комісії Бобак К.М. сказала, що життя людини – найвища цінність, тому доцільно розвивати паліативну допомогу, розширювати мережу хоспісів з умовами «домашнього вогнища» для комфорту важкохворих пацієнтів.

«Хоспіс – це не будинок смерті, це – будинок життя…»

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

902566
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
191
162
1473
898229
9448
10955
902566

Ваш IP: 34.228.229.51
Время: 2021-11-27 10:20:55