Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

Зустріч з президентом Rotary club Lviv Knyazhyi Оксаною Іванців

Нещодавно в Самбірському фаховому медичному коледжі відбулась зустріч із нашою колишньою студенткою, а згодом викладачем, на сьогодні президентом Rotary club Lviv Knyazhyi Оксаною Іванців. Вона презентувала просвітницький ролик "Покінчити з поліомієлітом тепер або історія людини, що пережила поліомієліт" створений Rotary club Lviv Knyazhyi.  Так відбулось знайомство з непересічною людиною: директором художньо-меморіального музею О. Новаківського у Львові, заслуженим діячем мистецтв України, мистецтвознавцем Любов’ю Волошин, яка розповіла історію свого життя.

Наші студенти багато дізнались і про українське мистецтво, зокрема про творчість Олекси Новаківського.

Проекти, що реалізують ротарійці по всьому світу, є різноплановими: сприяння миру, боротьба з захворюваннями, захист материнства та дитинства, забезпечення населення чистою питною водою, підтримка освіти та розвиток місцевої економіки. Головною гуманітарною програмою Ротарі є Поліо Плюс, метою якої є викорінення поліомієліту у світі.

На зустрічі панувала атмосфера повної довіри, розуміння і щирої емоційності.

По завершенні зустрічі Оксана Іванців подарувала коледжу учбову модель для СЛР дитини «ПРОФІ» з контролем, а пані Любов Волошин – свої книги присвячені вивченню проблем творчості О.Новаківського, історії його мистецької школи.

Дякуємо львівському Rotary club Lviv Knyazhyi, пані Любов Волошин та Оксані Іванців.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

928918
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
60
435
2907
923334
13225
12319
928918

Ваш IP: 107.21.85.250
Время: 2022-01-28 03:56:11