Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

COVID: просто про головне

Під керівництвом викладачів Самбірського фахового медичного коледжу Най Г.М., Ковальчук С.П., Ковнацької О.М. та Гложик Ю.Ю. ведеться просвітницька робота, присв’ячена проблемі боротьби з поширенням коронавірсної хвороби.

Так, в листопаді в оnline форматі був проведений інформаційно-просвітницький проєкт «COVID: просто про головне», слухачами, якого були не лише викладачі та студенти нашого коледжу, а й викладачі та вчителі інших закладів освіти. Це ініціювало подальше ведення просвітницької роботи: 14 грудня 2021 року було дистанційно провено презентацію проєкту для вчителів та учнів школи-ліцею імені Андрія Струся м. Самбора, а також отримали запрошення від дирекції школи №4 м. Самбора.

Лауреатом обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої освіти за представлення інформаційно-просвітницького проєкту стала Тетяна Стефуришин (студентка 2-го курсу спеціальності Фармація, промислова фармація).

Проведення таких заходів продиктоване викликами, з якими зіштовхнулося сучасне суспільство внаслідок пандемії. Україна, та зрештою як і більшість країн, перебуває в умовах адаптивного карантину. Але дуже часто люди не знають як їм себе поводити, піддаються паніці, котра в апріорі підриває спротив організму. Цей коронавірус SARS-COV-2 став для нас тестом громадянської відповідальності. Масштаби цієї проблеми в Україні та світі вражають, а отже спонукають до ведення просвітницької роботи задля поширення науково-практичної інформації, зібраної лікарями-практиками та науковими установами всього світу, необхідної для профілактики та подолання цієї епідемії, тому була обрана тема інформаційно-просвітницького проєкту «COVID: просто про головне».

Проєкт в online форматі презентували студенти групи 2 А фр. Тетяна Стефуришин, Анастасія Павелчак та Олена Шалавило. Ключовими тезами їх виступу були:

  • як не наражати себе та ближніх на небезпеку;
  • як виявити ворога за першими ознаками аби не згаяти часу;
  • як подолати страх перед вакцинацією;
  • як допомогти нашій імунній системі боротися зі збудником;

Маючи за мету донести інформацію щодо способів укріплення організму аби він міг протистояти цьому захворюванню, студенти групи 2Бфр. Соломія Цимбаліста та Мар’яна Левицька проаналізували та висвітлили питання «Вітаміни D та С тамікроелементи Zn, Se і COVID-19: міфи, правда і рекомендації».

Студентка групи 3 Б фр. Вікторія Козак описала гірудотерапію, як один із способів подолання наслідків постковідної пневмонії.

Пам'ятаймо: «Хвороба - це, в першу чергу, перевірка імунної системи». Тож бережімо себе та своїх рідних.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

977620
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
241
279
2096
973606
5894
12052
977620

Ваш IP: 3.238.72.122
Время: 2022-05-19 15:05:59