Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

День Соборності України

В День Соборності та Злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Цього дня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ідея соборності завжди була наріжною й актуальною для українців. З другої половини ХІХ століття українська політична єдність стала одним із провідних мотивів декларацій та діяльності національного руху по обидва боки від Збруча. Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове й важливе.

Національна єдність є не лише базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань та завдань кожного громадянина. Ми за цілісну Україну, єдину, неподільну!

Саме цій знаменній події присвячене відео «Єдина Україна», яке підготували  студенти групи ІІІ м/с (11) (куратор Говдиш Н.Я.).

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

977602
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
223
279
2078
973606
5876
12052
977602

Ваш IP: 3.238.72.122
Время: 2022-05-19 14:25:22