Самбірський фаховий медичний коледж

Комунальний заклад Львівської обласної ради

«Їм у віках судилося безсмертя»

21 лютого 2022 року студенти та викладачі Самбірського фахового медичного коледжу зібрались для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Ведуча заходу Наталія Волошинська нагадала про події тих днів у Києві на Майдані і всі ніби поринули в ту атмосферу, яка панувала в 2014.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Студентська молодь та всі присутні передавали символічну свічку пам’яті на фоні звучання пісні «Плине кача». 

 

Герої не вмирають! А живуть в наших душах, торкаються струн нашого серця. Наталія Михайлівна закликала всіх присутніх згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

 

У фойє коледжу студенти групи 1Ам/с(керівник Наталія Волошинська) створили «Куток пам’яті».

Нехай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення України. Будьмо гідні своїх героїв! Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя. Українці вибороли право на демократичний європейський розвиток держави і готові боротися за нього і сьогодні.

Слава Україні! Героям слава!

Про коледж

Самбірський фаховий медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

1022627
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
279
323
2207
1017494
4930
16393
1022627

Ваш IP: 3.238.204.167
Время: 2022-08-12 08:02:06