"Посвячене життя": виставка до 160-річчя Митрополита Андрея Шептицького
Самбірський фаховий медичний коледж долучився до важливої просвітницької ініціативи, присвяченої 160-річчю від дня народження Блаженнішого Митрополита Андрея Шептицького (1865-1944).
Саме у затишних стінах бібліотеки коледжу відкрилася унікальна стендова виставка “Посвячене життя”. Експозиція яскраво ілюструє багатогранну діяльність цієї видатної постаті – духовного лідера, мецената, просвітителя та захисника українського народу. Бібліотека, як осередок знань, стала ідеальним місцем для ознайомлення з цією історичною спадщиною.
Ця освітня експозиція є результатом плідної співпраці між музейними установами. Стенди, що розповідають про спадщину Митрополита, були розроблені Музеєм історії релігії (м. Львів). Нашому коледжу їх надав Історико-етнографічний музей “Бойківщина”, який реалізує програму поширення цієї важливої виставки навчальними закладами регіону.
Ознайомлення з виставкою відбувається в рамках організованих групових екскурсій для студентів коледжу. Ці заходи були оформлені як заняття-екскурсії з історії України і проводилися з метою поглибленого вивчення історичного матеріалу.
Організація та Учасники
• Цей цикл занять-екскурсій організувала викладач історії Наталія Шевчук. Для поглибленого вивчення теми до просвітницької ініціативи долучилися групи: 1А м/с, 1Б м/с, 1Аф, 1Бф, 2Б м/с
Групу 2А м/с супроводжувала класний керівник Ольга Гудзій.
Особливої уваги заслуговує той факт, що роль екскурсоводів взяли на себе наші талановиті студентки Савчак Анастасія та Дорик Діана, які підготували ґрунтовні розповіді про:
• Родові корені та духовний шлях Митрополита.
• Його величезний внесок у розвиток української культури, науки та мистецтва.
• Благодійну та правозахисну діяльність у найскладніші часи.