6-й день челенджу: СІЛЬ У ХАРЧУВАННІ ЛЮДИНИ
Сіль – це невід’ємна частина практично будь-якої страви. Вона вкрай необхідна для життєдіяльності людини. Щодня більшість з нас використовує сіль у харчуванні. Проте слід робити це збалансовано – знаючи про корисні та шкідливі властивості солі. До складу багатьох тканин організму входять мікроелементи, що містять сіль. Тому використання її в їжі заповнює природний недолік, який може бути в організмі. Сіль відновлює водно-сольовий та кислотно-лужний баланси в організмі, нормалізує рівень шлункового соку, є природним антибіотиком, що знищує бактерії у продуктах.
Сіль здатна утримувати вологу в організмі людини. Нестача солі може призвести до зневоднення організму. Йодована сіль є найнадійнішим і найпростішим способом ефективної профілактики дефіциту йоду в організмі.
При багаторазовому перевищенні денної норми вживання солі вона починає накопичуватись, що призводить до перевищення нормального вмісту натрію та хлору в тканинах, формуються набряки, підвищується артеріальний тиск. Надлишок солі загальмовує обмінні процеси в організмі, що призводить до кисневого голодування, яке згубно впливає на роботу серцевого м’яза (ризик інсульту, інфаркту).
Про використання натрій хлориду (солі) у медицині, косметології та інших сферах життя у сьогоднішньому відеоролику ви довідаєтесь від студентів групи 2-А фр.
Тисни на посилання https://youtu.be/RLmjj9-nQ3g